Лідери продажів

Информация

Виробники

Постачальники

Пошук у блозі

Посібник користувача для мікрофонів 1203, 1208, 1209

  admin  

 (330)    (8)    0

  Мікрофони для відеоспостереження.

Якщо ви вбачаєте, що цей посібник потребує додаткових доповнень, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Активний мікрофон для відеоспостереження

Активний мікрофон 1209 призначений для застосування в різних системах відеоспостереження та аудіозапису.

Використання внутрішнього та зовнішнього активного мікрофона для відеоспостереження дозволяє значно покращити чіткість мови, розмістивши його в найбільш підходящому місці.

Циліндрична форма активного мікрофона 1209 дозволяє досить просто встановити його на підвісному стелі або в монтованих стінах.

Діаграма об'єму напрямленості для активного мікрофона 1209

Діаграма напрямленості

Для запису розмов у приміщенні потрібен активний мікрофон з широкою діаграмою напрямленості.

1209 є всенапрямленим мікрофоном для різних систем відеоспостереження та дозволяє почути будь-які звуки, що виходять з будь-якої точки приміщення.

Зверху 1209 слухає трохи краще, ніж ззаду, але ця різниця незначна і в реальних умовах практично не помітна.

Високе підсилення мікрофона

Активний мікрофон 1209 забезпечений вбудованим високочутливим підсилювачем з низьким рівнем шумів, що дозволяє розкрити всі відтінки звукового образу оточуючого середовища.

Схема із звуковою корекцією дозволяє зберегти всі відтінки звука без спотворень.

Мікрофон для систем відеоспостереження повинен впевнено працювати в офісних та житлових приміщеннях, забезпечувати чітку зрозумілість мови.

Широкий діапазон живлення

Широкий діапазон живлення від 6 до 12 вольт дозволяє встановлювати мікрофон на досить великі відстані, не турбуючись про втрату напруги.

Надійний захист від помилкового підключення забезпечує відмінне функціонування активного мікрофона при неправильному підключенні.

Мікрофон для систем відеоспостереження 1209 можна встановлювати на значній відстані від джерела живлення, не думаючи про падіння напруги на живильному кабелі.

Активний мікрофон має підсилювач, який живиться постійною напругою 6–12 вольт. Сила струму від 0,2 ампера і вище. Зазвичай для живлення мікрофона використовують імпульсні блоки живлення. Для полегшення підключення до різних пристроїв мікрофон має 3 роз'єми.

Блок живлення 12В1А

Кращий звук

Низькоомна схема підключення мікрофонного капсюля рівня дозволяє мікрофону передавати точний звуковий зразок оточуючого середовища без найменших спотворень. Для певної частини об'єктів потрібне застосування широкосмугового мікрофона для камер відеоспостереження, здатного передати весь звуковий діапазон.

Саме для таких завдань успішно використовується активний мікрофон 1209

Підключення мікрофона до аналогових пристроїв:

відеореєстратор, телевізор, підсилювач звуку низької частоти. Підключення до пристроїв

Перший (1!) штекер червоного кольору характеризується як вхід живлення активного мікрофона 12 Вольт з розмірами 2.1 x 5.5 мм Female. В цей штекер підключається живлення активного мікрофона з передпідсилювачем від блока живлення з роз'ємами розмірами 2.1 x 5.5 мм Male, як це було зазначено раніше. Ми рекомендуємо використовувати блок живлення 12 Вольт 0.2 - 1 Ампер.

Другий (2!) штекер білого кольору це вихід сигналу до 5 Вольт. Це звичайний RCA роз'єм Female. До нього підключається аудіо провід з екрануючою опліткою з RCA роз'ємами Male - Male з обох сторін. Один роз'єм підключається до білого роз'єму мікрофона. Інший роз'єм екрануючого проводу підключається до входу АУДІО вашого відеореєстратора. Підключення до відеореєстратора. Підключення штекерів

Третій (3!) штекер чорного кольору призначений для прохідної напруги активного мікрофона 12 Вольт з розмірами 2.1 x 5.5 мм Male. Якщо Ви хочете розташувати мікрофон біля камери спостереження і живити мікрофон від блока живлення, який живить камеру спостереження DC12 Вольт. Відключіть живлення роз'єма Male камери спостереження. Підключіть роз'єм Male до роз'єму Female червоного кольору Вашого мікрофона. Роз'єм Male Вашого мікрофона чорного кольору підключіть назад до роз'єму Female Вашої камери спостереження. Ви тепер живите і мікрофон, і камеру спостереження від одного джерела живлення камери спостереження. Якщо Ви підключаєте мікрофон від окремого блока живлення, тоді цей роз'єм Male Вашого мікрофона можна не використовувати.

На корпусі мікрофона (А!) є гвинт тонкої підстройки підсилення звуку мікрофона. Цей гвинт дуже малий. Тому гвинт не має зупинки і може обертатися на 360 градусів.

Увага! Гвинт резистора

Цей гвинт є підстроювальним резистором і призначений тільки для одноразової підстройки чутливості підсилення звуку мікрофона. При багаторазовому обертанні гвинта регулювання чутливості, гвинт може зламатися, і мікрофон перестане працювати. Тому регулюйте чутливість мікрофона обережно один раз. Як підстроювати

На заводі мікрофони налаштовані на середнє положення чутливості. Якщо мікрофон тримати в руках по напрямку мікрофона вгору, то плоска виїмка гвинта буде спрямована вниз на 6 годин. Якщо вам потрібно знизити чутливість мікрофона, поверніть гвинт до 11 годин по годинниковій стрілці. Це буде найменше підсилення звуку.

Якщо хочете збільшити чутливість, тоді поверніть гвинт до 2 годин проти годинникової стрілки. Це буде максимальне підсилення звуку.

Також мікрофони можна підключати до вашого телевізора разом з камерою спостереження та прослуховувати об'єкт зйомки онлайн. Для цього Вам потрібно підключити вихід мікрофона білий роз'єм до входу Аудіо вашого телевізора аудіо проводом RCA male-male. У червоний роз'єм живлення підключіть від блока живлення DC12 Volt. Увімкніть аудіо на пульті управління. Щоб уникнути самозбудження мікрофона з супроводом еха та високочастотним свистом, розташовуйте мікрофон далеко від динаміків телевізора. Чим більше ви зробите гучність звуку на телевізорі, тим більше буде чутливість мікрофона. Підключення до телевізора. Підключення до телевізору

Підключайте мікрофон до будь-якого низькофреквенційного підсилювача звуку таким же способом, як і до телевізора. Нагадуємо, що це активний мікрофон і він потребує живлення DC6 - 12 Volt.

Підсилювач мікрофона розрахований на підключення до відеореєстраторів, відеокамер, телевізорів та підсилювачів з низькою частотою. Не підходить для підключення навушників.

Підключення навушників Підключення навушників

Для підключення навушників до мікрофона обирайте інші мікрофонні підсилювачі, які можна знайти від інших продавців на ринку.

Зручний спосіб живлення зовнішніх мікрофонів для IP-камер відеоспостереження

Живлення сучасних IP-камер відеоспостереження здійснюється через PoE, тобто через мережевий кабель, тому здійснювати просте живлення зовнішнього активного мікрофона та камери від одного блока живлення неможливо.

Для простого вирішення цієї задачі існують блоки живлення для активних мікрофонів від IP-камер. Просто вставте висувний роз'єм живлення IP-камери і на виході ви отримаєте 12 Вольт для живлення мікрофона.

При використанні активного мікрофона 1209 разом з IP-камерою, найкращим рішенням для живлення мікрофона є універсальний прохідний PoE-спліттер, сумісний з усіма стандартами PoE-пристроїв. Використання універсального прохідного PoE-спліттера дозволяє суттєво скоротити час монтажу системи відеоспостереження з записом розмов. Крім того, PoE-спліттер усуває необхідність в застосуванні громіздкого блока живлення та пошуку розетки для нього.

Цей спосіб живлення мікрофонів для відеоспостереження найбільш зручний, оскільки усуває необхідність в зовнішніх джерелах живлення.

Підключення мікрофона до цифрових камер.

Перед покупкою обов'язково перевіряйте, чи зможе ваша цифрова відеокамера підключитися до даного аналогового мікрофона. Цей мікрофон має вихід аудіо RCA-роз'єм Female. На малюнку справа зображено роз'єми цифрової відеокамери з входом аудіо роз'єм Джек 3.5 мм. Підключення до цифрових камер. Підключення до цифрової камери.

Цей роз'єм менший, ніж звичайний RCA, і вам потрібно або купити інший мікрофон з роз'ємом Джек 3.5 мм, або мати перехідник RCA-Джек 3.5 мм Male-Male.

Використання активних мікрофонів для систем відеоспостереження

Різні типи систем відеоспостереження мають свої особливості використання зовнішніх активних мікрофонів.

Для підключення до IP-камер, вихідний сигнал з мікрофона потрібно подати на аудіовхід камери і встановити в налаштуваннях камери лінійний тип входу LINEIN. Кодування аудіо встановити MP2L2, частоту вибірки встановити на максимум, бітрейт аудіопотоку встановити на максимум, фільтр шумів увімкнути.

Живлення для активного мікрофона можна здійснювати прямо з IP-камери, підключивши блок живлення прохідного PoE-спліттер. Спліттер

У випадку використання аналогового відеореєстратора, досить просто подати сигнал з мікрофона на аудіовхід реєстратора і в налаштуваннях відеореєстратора увімкнути АУДІО програмно.

Для отримання зрозумілого мовлення при записі розмов в великих приміщеннях та приміщеннях з складною акустичною обстановкою, необхідно використовувати кілька мікрофонів для систем відеоспостереження.

Діаграма напрямку мікрофона 1209

Діаграма напрямку. Діаграма напрямку

Для отримання більш точного зображення напрямку активного мікрофона для відеоспостереження 1209 можна дізнатися з діаграми напрямку. Залежно від кута відносно продовжної осі мікрофона, підсилення звуку може змінюватися, але в межах невеликих значень. Для отримання найкращого результату при записі розмов, активний мікрофон 1209 краще розміщувати у напрямку до зони, яку охоплює камера відеоспостереження.

  1. "Користувач, підтверджуючи покупку, зазначає, що коли мова йде про мікрофони для IP-камер, в вас майже немає багато варіантів. Якість звуку практично така ж, як і при використанні IP-камер з вбудованими мікрофонами. Є одна функція, яка мені подобається, і це винт для збільшення або зменшення чутливості.

  2. "На випадок, якщо хтось прочитає це в майбутньому, щоб з'ясувати, як підключити IP-камеру, яка підтримує зовнішній звук, вам потрібно зробити наступне:

  • Мій мережевий відеореєстратор - DW Spectrum від Digital Watchdog. Мені довелося придбати одну з їхніх камер, що підтримує звук, щоб мати можливість записувати звук. Дізнатися, як змусити його працювати, було кошмаром, на який знадобилося багато часу. В основному це було на їх боці, так як ніхто не знає специфікацій камери та того, як насправді підключити до неї мікрофон... В будь-якому випадку, у мене був переключатель POE, живлячий мою IP-камеру, і моя IP-камера мала вхід RCA для мікрофона, динаміка, живлення та кілька проводів для роботи реле.
  • Єдиний спосіб змусити мікрофон працювати - це виконати наступну настройку:
    • Підключити пасивний розгалужувач інжектора POE до обох кінців кабелю Ethernet.
    • Підключити живлення до розгалужувача інжектора POE.
    • Підключити кінець живлення розгалужувача інжектора POE до мікрофона.
    • Підключити мікрофонний кабель RCA до мікрофонного кабелю камери."  інжектор
  1. "Користувач розповідає про можливість жужжання або гуку від підсилювача мікрофона. Це може бути шум від декількох речей, таких як світлові люмінесцентні лампи або трансформатор поблизу дроту. Зазвичай жужжання звучить як іскри з гуркотом. Лише гудіння зазвичай виникає через погане заземлення (відсутність заземлення або подвійне заземлення). Це означає, що заземлення від кабелю не пов'язане повністю І / АБО воно також доторкається до якоїсь металевої поверхні (дрова / стіл) і також отримує заземлення.

    • Якщо ви використовуєте цей мікрофон на довгому сіамському кабелі, який має живлення / відео / аудіо в одному, шум, ймовірно, через погане екранировання.
    • Перехресні перешкоди від відеосигналу, який проходить паралельно на велику відстань, можуть призвести до певного гуку / жужжання.
    • Іншим джерелом може бути заземлення на різних потенціалах, наприклад, заземлення джерела живлення та входу мікрофона. Також відомий як петля заземлення.
    • Спробуйте підключити мікрофон до кабелю без підключення інших пристроїв або камери. Якщо він сам по собі працює нормально, тримайте його на ізольованому кабелі.
    • Якщо підсилення мікрофона встановлено занадто високо - обережно налаштуйте його, щоб зменшити підсилення."
  2. "Впевніться, що ви використовуєте екранований кабель для аудіо."

  3. "Чи можливо, що він був підключений до динаміка? спробуйте перейти на кабель мікрофона.

    • Також на кабелі є регулятор гучності вгору і вниз, зменште його."
  4. "Ви маєте надто великий рівень гучності.

    • Налаштуйте його, зменшуючи гучність за допомогою міні-гвинта."
  5. "Мій влав бере вітер.

    • Можливо, вам захочеться поекспериментувати з "гучністю", можливо, вона занадто низька або висока. Можливо, розташування мікрофона або поганий мікрофон.
    • Ви спробували вимкнути його? Це дуже гучкий мікрофон! Набагато гучніше, ніж інші мої мікрофони, за тієї ж гучності."

 (330)    (8)    0

Ваш коментар успішно надіслано. Дякуємо за коментар!
Залишити коментар
Капча